ТЕМА: Forex Makedonija Arena Swiss Skopje

Пазари на капитал во светот: акции, обврзници, фондови, фјучерси, опции, форекс...

Re: Forex Makedonija Arena Swiss Skopje

Темаод Bay1 » 11 Феб 2015, 16:21

Разликата на платформа која пресметува на пипка вредност, тргување EUR/USD со 1 Спред - ширење.

Платформа на 34 јазици.

http://www.fxarena.ch
Прикачувања
Platforma_Forex-Arena_Makedonija_HR.png
Platforma_Forex-Arena_Makedonija_HR.png (165.02 КиБ) Видено 27206 пати
Bay1
 
Мислења: 31
Зачленет: 11 Ное 2014, 01:37

Re: Forex Makedonija Arena Swiss Skopje

Темаод Bay1 » 21 Јан 2016, 18:41

Прикачувања
420089_535941603109128_504816870_n.jpg
420089_535941603109128_504816870_n.jpg (78.13 КиБ) Видено 27102 пати
Bay1
 
Мислења: 31
Зачленет: 11 Ное 2014, 01:37


Предходно