ТЕМА: Банките во Македонија

Банки, штедилници, осигурителни компании...

Банките во Македонија

Темаод Branko » 20 Дек 2016, 10:06

Што мислите за банките во Македонија?
Добра им е услугата?
Цените им се прифатливи?
Имаат соодветни продукти?
If you're not confused, you're not paying attention.
Кориснички аватор
Branko
Администратор
 
Мислења: 46
Зачленет: 26 Maр 2014, 22:01
Локација: Скопје