ТЕМА: Фан клуб: Новак Џоковиќ

Федерер, Надал, Ѓоковиќ, Ана Ивановиќ, Курникова, Шарапова, натпревари, АТП, Мастерс...

Фан клуб: Новак Џоковиќ

Темаод Pero » 27 Maј 2014, 14:37

Најдобар и како тенисер и како личност!
Кориснички аватор
Pero
 
Мислења: 30
Зачленет: 02 Maј 2014, 14:05