ТЕМА: РК Металург-КИЛ

Клубови, Вардар, Металург, Лига на шампиони, Кире Лазаров, Самсоненко...

РК Металург-КИЛ

Темаод Aleksandar » 07 Aпр 2014, 15:02

Го бараа Кил и го добија! Се надеваме дека ќе изиграат брилијантно и ќе ги поминат!
Кориснички аватор
Aleksandar
Администратор
 
Мислења: 56
Зачленет: 28 Maр 2014, 18:26
Локација: Скопје

Re: РК Металург-КИЛ

Темаод aleksandar aci » 08 Aпр 2014, 10:21

ke pominat
aleksandar aci
 
Мислења: 3
Зачленет: 08 Aпр 2014, 10:18

Re: РК Металург-КИЛ

Темаод Branko » 08 Aпр 2014, 10:55

Што ќе се случи доколку поминат нашите два најдобри ракометни клубови?

Ќе гледаме ли Македонско финале ? :D
If you're not confused, you're not paying attention.
Кориснички аватор
Branko
Администратор
 
Мислења: 46
Зачленет: 26 Maр 2014, 22:01
Локација: Скопје

Re: РК Металург-КИЛ

Темаод sorleva » 08 Aпр 2014, 11:51

Branko Напиши:Што ќе се случи доколку поминат нашите два најдобри ракометни клубови?

Ќе гледаме ли Македонско финале ? :DАууу тоа ќе биде опасно по живот да си во публика :lol:
sorleva
 
Мислења: 11
Зачленет: 04 Aпр 2014, 08:33

Re: РК Металург-КИЛ

Темаод Aleksandar » 14 Aпр 2014, 21:23

Што е работава, стварно сите карти се продадени за Металург-Кил???
Кориснички аватор
Aleksandar
Администратор
 
Мислења: 56
Зачленет: 28 Maр 2014, 18:26
Локација: Скопје

Re: РК Металург-КИЛ

Темаод BLEKSON » 06 Maј 2014, 12:59

ne pominaa brisi tema :geek: :geek: :geek:
BLEKSON
 
Мислења: 24
Зачленет: 06 Maј 2014, 08:30