ТЕМА: Типуваме

Клубови, играчи, трансфери, фанови, првенства, менаџери, плати...

Типуваме

Темаод Pero » 13 Ное 2014, 15:42

Што типувате на Македонија-Белорусија во сабота? Јас типувам X
Кориснички аватор
Pero
 
Мислења: 30
Зачленет: 02 Maј 2014, 14:05

Re: Типуваме

Темаод Sanda » 13 Ное 2014, 17:05

Не гледам фудбал, но патриотски типувам на победа на Македонија! :roll:
Млада / Згодна / Неопходна
Кориснички аватор
Sanda
 
Мислења: 33
Зачленет: 24 Jул 2014, 08:30

Re: Типуваме

Темаод Позитивен » 14 Ное 2014, 15:39

Македонија-Словачка- точен резултат 2:1
Тип- X-1
Кориснички аватор
Позитивен
 
Мислења: 41
Зачленет: 08 Aпр 2014, 20:39