ТЕМА: Прашања на интервју за работа

Огласи за работа, конкурси, припреми, тестирање, агенции за вработување...

Прашања на интервју за работа

Темаод Јонче » 21 Aпр 2015, 14:17

Здраво форумџии. Дали некој има искуство какви прашања има на интервју за работа во Банките кај нас?
Обожавам зборови од типот на Експропријација, Оториноларингологија...
Кориснички аватор
Јонче
 
Мислења: 22
Зачленет: 24 Jул 2014, 08:43