ТЕМА: Икони на форумите

Ваши прашања, поплаки, критики, предлози.

Икони на форумите

Темаод Branko » 13 Maј 2014, 08:48

Како ви се допаѓаат новите икони на форумите?
If you're not confused, you're not paying attention.
Кориснички аватор
Branko
Администратор
 
Мислења: 46
Зачленет: 26 Maр 2014, 22:01
Локација: Скопје

Re: Икони на форумите

Темаод Јонче » 24 Jул 2014, 08:57

Супер се. Направете ги сите категории со иконки.
Обожавам зборови од типот на Експропријација, Оториноларингологија...
Кориснички аватор
Јонче
 
Мислења: 22
Зачленет: 24 Jул 2014, 08:43